RSS
sobota, 30 marca 2013

Welon to nieodłączny element kreacji ślubnej oraz najbardziej rzucający się dodatek ślubny. Welony mogą być różne gładkie, koronkowe, haftowane czy długie i krótkie. Portal ślubny . Największą popularnością cieszą się w kolorach bieli i ecru. 

 

 

15:31, jaimojslub
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 17 marca 2013

Salony sukien ślubnych maja w swojej ofercie wiele, różnorodnych wariantów, fasonów i modeli dla kobiet w ciąży. Obecnie takie sukienki nie tuszują już ciążowego brzuszka wprost przeciwnie, podkreślająkrótka sukienka podkreślająca ciążowy brzuszekprzyszli rodzice go. Portal ślubny w którym znajdziecie dodatki ślubne. Przyszłe mężatki „z brzuszkiem” często decydują się na suknie w kolorze ecru, niektóre wybierają tez bardziej niekonwencjonalne kolory, np. jasny bez. Uzupełnieniem sukni ślubnej są wszelkie akcesoria i dodatki, w tym również buty. Panny Młode, zwłaszcza te, w zaawansowanej ciąży, powinny w zrezygnować z zakładania szpilek, czy innego obuwia na wysokim obcasie.

niedziela, 10 marca 2013

Kwiaty na ślub

 

Kwiaty jakie wybierzemy na ceremonię ślubną oraz wystrój pomieszczeń na przyjęcie weselne muszą pasować do sukni ślubnej panny młodej. Dominującym kolorem tych kwiatów będzie biel. Często spotyka się białe róże, które doskonale pasują do wszystkiego.

Suknia ślubna i kwiaty

Ważne jest, aby zaplanować wszystkie szczegóły ślubu. Począwszy od ceremonii, fotografa, stylizacji strojów oraz pomieszczeń, a skończywszy na programie i menu przyjęcia weselnego. Musimy pamiętać o każdym detalu. Doskonałym przykładem jest fotograf, który będzie nam towarzyszyć podczas tego ważnego dnia oraz przeprowadzi odpowiednią sesję zdjęciową. Sesja zdjęciowa powinna być przeprowadzona w najlepiej dobranej scenerii.

Przygotowania do ślubu

 

Przygotowania do ślubu mogą być bardzo stresujące, dlatego już na etapie planowania należy znaleźć osoby, które nam pomogą w przygotowaniu się do tego wydarzenia w naszym życiu. Najlepiej poprosić o pomoc osoby nam najbliższe, które nas dobrze znają. Będą to nasi najlepsi znajomi oraz najbliższa rodzina. Pamiętajmy, że jeśli wszyscy będą wspólnie działać na rzecz przygotowań do ślubu to poziom stresu będzie dla nas zdecydowanie niższy. Musimy mieć na kogo liczyć.